Otrzymujesz profesjonalnie zrealizowaną usługę

4.

Realizujemy Twoje zamówienie według ustalonych wspólnie warunków

3.

Otrzymujesz odpowiedź zwrotną z wyceną i podejmujesz decyzję o współpracy

2.

Składasz zamówienie przez formularz, drogą mailową lub telefonicznie

1.

Proces współpracy

ariusz Kowalski

Najlepszy serwis jaki znam, nieoceniona pomoc, bez żadnych problemów. Stały kontakt, zwłaszcza telefoniczny dający poczucie bezpieczeństwa

 

 mówią nasi klienci

Wyślij zapytanie

Doradztwo i wsparcie

w

przygotowaniu prac

 

kontakt telefoniczny i mailowy w dni robocze,

między godziną 8.30 a 15.30:

 

tel: 782-218-468

 

mail: pomoc@twojapracamagisterska.pl

Twoja praca jest dla nas najważniejsza

Imię
Numer telefonu
Twój e-mail:
Temat konsultacji
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Polityka prywatności

1. Oferta

Doradzamy w zakresie przygotowania prac na stopnie: licencjat, magister. W naszej ofercie znajduje się również doradztwo z zakresu prac dyplomowych, zaliczeniowych, prezentacji multimedialnych. Doradztwo polegana pomocy w redagowaniu prac.

2. Zapytanie

Zapytanie należy składać przez formularz zapytaniowy umieszczony na stronie www.twojapracamagisterska.pl lub bezpośrednio na mail pomoc@twojapracamagisterska.pl

3. Zamówienie

Zamówienie składane jest drogą mailową. Materiał jest przygotowywany w standardzie czcionka 12 pkt, interlinia 1,5. Inne standardy przygotowania zamówienia należy zgłosić w trakcie wyceny i ustalania warunków. Nie zgłoszenie informacji jest równoznaczne z przygotowaniem materiału w standardach serwisu. Zamówienia realizowane są  według indywidualnych ustaleń z Klientem. Zadatek wpłacony na poczet zamówienia nie podlega zwrotowi.

4. Umowa

Z każdym klientem na jego życzenie podpisujemy umowę. Podpisanie umowy nie jest wymogiem. Zgodnie z art. 38 pkt. 3 Ustawy o prawach konsumenta Zamawiającemu nie przysługuje 14-to dniowe prawo odstąpienia od umowy, gdyż przedmiotem świadczenia  jest rzecz, stworzona według specyfikacji Zamawiającego i służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb

5. Reklamacja

Klient może złożyć reklamację w ciągu 14 dni, w którym uzyskał konsultację naukową. Po tym terminie reklamacje nie będą brane pod uwagę.

6. Korekta

a) Klient ma prawo zgłoszenia korekty do otrzymanego materiału w ciągu 30 dni od otrzymania materiału. Korekty nanoszone są w ciągu 21 dni roboczych od zgłoszenia przez Klienta ewentualnych uwag. Korekty Klient zgłasza wyłącznie drogą mailową. 

b) Za wprowadzenie znaczących zmian w tekście, a w szczególności za dopisanie nowego tekstu, który będzie zwiększał wcześniej ustaloną objętość materiału a także za zmiany planu bądź treści materiałów do wcześniej zaakceptowanego planu, bądź zmiany przy badaniach do wcześniej zaakceptowanej i zatwierdzonej metodologii, pobierane są dodatkowe opłaty. Korekty w trybie ekspresowym są dodatkowo płatne.

c) Wymogi techniczne będą realizowane, pod warunkiem dosłania ich przez Klienta przed rozpoczęcie pisania tekstu.

7. Cena

Cena udzielanych konsultacji jest adekwatna do włożone wysiłku w jej przygotowanie. Jednakże każda pomoc wymaga indywidualnego podejścia i wyceny. Dlatego prosimy o skorzystanie z formularza zapytań, a w ciągu 60 minut prześlemy ofertę cenową.

8. Prawo

Zgodnie z regulaminem Google AdWords zapewniamy, że nasza firma działa legalnie i postępuje zgodnie z zasadami obowiązującego prawa i powyższym regulaminem. Konsultacje przez nas udzielane mogą być wykorzystane tylko w sposób nie naruszający przepisów Prawa Autorskiego oraz Art.272 KK. Materiały przez nas przygotowane są wzorcem i na Kliencie spoczywa odpowiedzialność wykorzystania ich zgodnie z prawem.

Twoja Praca Magisterska

ul. Kujawska 8a

85-458 Bydgoszcz

NIP: 888-235-26-26

KONTAKT ZE MNĄ >